Die Wirtschaft und Märkte
 Китайская целлюлозно-бумажная промышленность: тенденции и перспективы

Китайская целлюлозно-бумажная промышленность: тенденции и перспективы

С начала нового тысячелетия Китай по физическим объемам производства и потребления продукции ЦБП уверено удерживает вторую позицию в мировом рейтинге. Однако, если учесть, что население Китая превышает 1.3 млрд человек, то потребление в расчете на одного человека остается достаточно низким – 34 кг в 2002 году. Ожидается, что к 2010 году этот показатель повысится до 40-45 кг/год. В 2002 году производство бумаги и картона в Китае достигло 37.8 млн тонн, что на 18.1% больше, чем в 2001... Читать дальше ...»

 Китай закидав Америку меблями

Китай закидав Америку меблями

Ринок меблів США починає тріщати по всіх швах під навалою дешевої продукції з Китаю, яка багато в чому вже не поступається за якістю ні американським, ні європейським товарам. Американські меблярі, схоже, доведені до розпачу і збираються просити захисту в уряду США.   Якихось три роки тому етикетка Made in China, що нерідко скромненько ховалася на задній стінці якої-небудь шафи, означала, що, полірування, ймовірно, подекуди буде з тріщинками, ніжки незабаром почнуть відвалюватися, а... Читать дальше ...»

Італійська галузь деревообробних верстатів як віддзеркалення світових тенденцій на ринку

Італійська галузь деревообробних верстатів як віддзеркалення світових тенденцій на ринку

Останній квартал 2002 року був малообіцяючим для італійського ринку деревообробного обладнання. Згідно з квартальним аналізом відділу досліджень італійської асоціації виробників деревообробного обладнання та інструментів – Acimal, ринок ще не вийшов зі стану стагнації. Цифри в принципі вказують на певне покращання – 10,8 % зростання порівняно з відповідним періодом минулого року. Це, здебільшого, завдяки закордонним замовленням, які становлять 70 % від загальної кількості і зросли... Читать дальше ...»


Загальні тенденції ринку лісо- та пиломатеріалів, що відображають сучасний світовий стан розвитку виробництва продуктів з деревини

Загальні тенденції ринку лісо- та пиломатеріалів, що відображають сучасний світовий стан розвитку виробництва продуктів з деревини

Після спаду 2001 року на ринку лісових товарів з початку 2002 року був помічений поступовий підйом і навіть вдалось досягти деяких рекордних показників. Проте кон’юнктура ринку лісних товарів у західній Європі і надалі залишалась в’ялою, за виключенням сектора пиломатеріалів хвойних порід, де ситуація, після відміченого в 2001 році спаду, покращилась, а показники виробництва і експорту досягли рекордного рівня. Висока активність в житловому будівництві Сполучених Штатів сприяла... Читать дальше ...»

 За таким коханням і лісу не стане

За таким коханням і лісу не стане

Кохання згубно впливає на ліси Англії. Тут тисячі білок в процесі шлюбного ритуалу здирають кору з дерев, від чого знищуються цілі лісові масиви. Як вважають фахівці, очевидно, вони роблять це через гормональний сплеск, щоб вразити своїх "наречених". Шлюбний ритуал сірих білок справляє украй неприємне враження на борців за охорону лісів, які ведуть спостереження за стародавніми лісами в графстві Глостершир. Цього літа білки викликали в заповіднику Форест-оф-дін (Forest of Dean -... Читать дальше ...»

Європа витісняє Америку з Японії

Європа витісняє Америку з Японії

У 2002 році не лише продовжувалось зниження попиту та пропозиції на лісопродукцію, а й змінилась кон’юнктура постачальників з різних регіонів. За останні 2 роки споживання північно-американської деревини в Японії становило 6,65 млн. куб. м, що на 21,5% менше від рівня 2000 р. Імпорт пиловника та пиломатеріалів зменшився відповідно на 1,0 млн. куб. м та до 3,0-3,1 млн. куб. м. А ось європейські виробники збільшили обсяги постачань пиломатеріалів на консервативний японський ринок. У 2002... Читать дальше ...»

Деревянный дом: простота за немалые деньги

Деревянный дом: простота за немалые деньги

Строительство домов из дерева с каждым годом становится все более популярным. По разным оценкам, только за последний год спрос на такие дома у различных компаний в Украине вырос на 40-80%. Благодаря своим теплоизолирующим, энергосберегающим и экологическим характеристикам дерево снискало славу лучшего строительного материала. Еще одним его достоинством можно назвать сжатые сроки по возведению. Жилище из дерева можно построить за два-три месяца. В настоящее время в деревянном домостроении... Читать дальше ...»

Деревообробне обладнання: куди йдемо

Деревообробне обладнання: куди йдемо

Як ми вже повідомляли, у березні відбулась 11 міжнародна виставка HOLZ - HANDWERK в місті Нюрнберг. На цій виставці понад 550 експонентів – провідних у світі виробників – пропонували чимало новинок для підприємств деревообробної галузі. Проаналізувавши їх, можна зробити певні висновки щодо тенденцій та напрямків подальшого розвитку виробництва обладнання. Сучасна продукція деревообробних підприємств характеризується зростаючою індивідуальністю. На потреби в орієнтованій на... Читать дальше ...»

Деревообробне верстатобудування Німеччини

Деревообробне верстатобудування Німеччини

Обсяг виробництва. Виробництвом деревообробних верстатів та інструменту в Німеччині займаються 235 середніх підприємств, загальний обсяг продукції яких у 2001 році перевищив три мільярди євро. Експорт. Приблизно 60% цієї продукції знаходить попит у іноземних інвесторів. Основна частина експорту припадає на країни з великими лісовими запасами і розвиненим лісокористуванням. Це, насамперед, США, Скандинавські країни, останнім часом і Росія. Однак, якщо північноамериканські підприємці закупили в... Читать дальше ...»

 Деревообробна галузь: реалії ринку в Україні

Деревообробна галузь: реалії ринку в Україні

Протягом десятиліття у лісовій і деревообробній галузях, що входять до складу Державного комітету промислової політики України, різко знизилася частка державних підприємств, натомість кількість орендних, акціонерних та приватизованих підприємств на промисловому ринку досягла 93,7%.  Від початку 2000 р. приватним підприємствам вдалося підняти продуктивність на 18%. Жодна галузь не досягла таких успіхів. Якщо говорити про доцільність змін форми власності у лісовій та деревообробній... Читать дальше ...»

Страницы:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3

Последние обьявления
Login
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

Пользователи OnLine: 
Die Geschichte der Forstwirtschaft | Holzbearbeitung | Holzarten | Holztrocknung | Maschinen und anlagen | Finishing holz | Biokraftstoff | Holzkohle | Forest Directory | Охота