Rynki
 Лесное хозяйство Канады: ресурсы, торговля, управление

Лесное хозяйство Канады: ресурсы, торговля, управление

Канада - одна из крупнейших лесных держав, и трудно переоценить роль лесного хозяйства для экономики страны. В настоящее время оно обеспечивает значительную долю в экспорте Канады - положительное сальдо во внешней торговле лесопродукцией составляет, по данным за 2002 г., более 32 млрд. долл. (Здесь и далее - канадские доллары. - Ред.) Отличный интернет ресурс Azbuk.net с исчерпывающей информацией. Отличная навигация и подробные материалы не оставят посетителя без ответа на его вопрос. В... Przeczytaj więcej ...»

Як започаткувати успіх

Як започаткувати успіх

У старі добрі часи, коли щорічний приріст в економіці різних країн позначали двозначним числом, а природні ресурси, як от ліс, були в надлишку, інвестиції у лісову і деревообробну промисловість, за звичай, приносили прибуток.  Завдяки постійно зростаючому попиту, тарифним обмеженням і надлишку сировини, незалежно від вибраної стратегії (вкладені кошти у найдешевшу чи найсучаснішу техніку) можна було б із впевненістю сподіватися на успіх, у всякому випадку на вітчизняному ринку.... Przeczytaj więcej ...»

 Стан виробництва плитної продукції в Україні

Стан виробництва плитної продукції в Україні

За останні роки в Україні спостерігається стале збільшення випуску продукції деревообробної промисловості. В цьому сенсі не стало винятком і виробництво плит та фанери. За даними Міністерства промислової політики України, у січні-серпні цього року вісім діючих плитних виробництв виготовили 336648,5 м3 продукції, що на 44,3 % більше, ніж за відповідний період 2001 року, коли працювало сім підприємств. Найбільше зріс обсяг ламінованих плит. Чотири заводи випустили 8650,9 м3 ламінованих плит, що... Przeczytaj więcej ...»


Создатели «круглых столов»

Создатели «круглых столов»

Производители мебели констатировали: в прошлом году было утрачено почти 60 процентов их постоянных «элитных» клиентов. В результате – класс мягкой «люксовской» мебели переориентировался на иного потребителя, у которого кошельки не настолько плотные. Кстати, таким образом, производители диванов и мягких уголков сумели стать более конкурентоспособными по отношению к некоторым зарубежным компаниям в так называемом среднем ценовом диапазоне. Ведь именно в этой... Przeczytaj więcej ...»

Свежие веяния офисной моды

Свежие веяния офисной моды

Мебельный Клондайк В настоящее время предложение офисной мебели способно удовлетворить самого прихотливого заказчика — как в столице, так и регионах работает множество компаний, специализирующихся на этом виде продукции. По словам старшего менеджера, руководителя отдела поставок компании «Лига-Нова» Юрия Котенко, сейчас наблюдается жесткая конкуренция практически во всех сегментах офисной мебели. Только на киевском рынке представлена продукция более 200... Przeczytaj więcej ...»

Рынок окон и дверей в Украине. Взгляд со стороны

Рынок окон и дверей в Украине. Взгляд со стороны

Рынок окон и дверей в Украине развивается достаточно динамично. В связи с увеличением объемов строительства число производителей, импортеров оконно-дверной продукции на украинском рынке, уже измеряется сотнями и продолжает увеличиваться. Одновременно с этим наблюдается небольшое, но постоянное уменьшение цен в связи с нарастающей конкуренцией.   Не может не радовать и тот факт, что по оценкам специалистов ведущих компаний-производителей соотношение импортной и отечественной продукций... Przeczytaj więcej ...»

Росії свого ринку мало

Росії свого ринку мало

З урахуванням інфляції торік зростання меблевої промисловості Росії становило лише 2%. Більшість промисловців звинувачує в усьому безграмотну тарифну політику держави. Інші ж, звинувачують керівників, які не скористалися перевагами 1998 року. На застарілому обладнанні неможливо виготовляти меблі, що відповідають сучасним потребам росіян. Підсумки роботи меблевої промисловості в 2002 році зовні виглядають непогано. За даними Асоціації підприємств меблевої і деревообробної промисловості, торік... Przeczytaj więcej ...»

Ринок віконних конструкцій з дерева: якість визначає майбутнє

Ринок віконних конструкцій з дерева: якість визначає майбутнє

Дерев’яне вікно, крім своїх чудових технологічних властивостей, закладених у матеріал самою природою (низька теплопровідність, висока звукоізоляція, стійкість до температурних перепадів, екологічність, унікальна здатність підтримувати вологісний баланс у приміщенні і т. ін.) слугує ще і “ключем” до всього інтер’єру. Дерев’яне вікно – згущений образ домашнього тепла і затишку, утілення завершеності стилю, воно завжди тішиться і сумує разом з господарями.... Przeczytaj więcej ...»

Регіоналам затісно

Регіоналам затісно

Нині конкуренція на ринку меблів стає настільки відчутною, що змушує великих столичних виробників налагоджувати суміжні сегменти продукції. Столичні меблярі вважають, що за останній рік постачання меблів, особливо м’яких, зросло вдвічі-тричі. Надходять вони із розташованих неподалік від Києва невеликих міст та реалізуються на ринках і у дрібних приватних магазинах. Частка легальних та напівлегальних виробників становить від 40 до 60%, із них близько 20-30% належить регіональним... Przeczytaj więcej ...»

Процес, який не терпить метушні. Новинки на європейському ринку

Процес, який не терпить метушні. Новинки на європейському ринку

Якщо говорити про сушіння пиломатеріалів та сучасні світові тенденції, то кількісну перевагу і надалі зберігає традиційне обладнання, що працює на основі вільної циркуляції повітря. У випадку сушіння товстого пиломатеріалу велику частку ринку вже завоювали вакуумні сушарки. Серед пропозицій виробників можна також знайти устаткування для покращення якості деревини термічним способом. Сьогодні доволі великою популярністю користуються алюмінієві камери нескладної будови. Несуча конструкція цих... Przeczytaj więcej ...»

Strony:
5 4 3 2 1

Najnowsze ogłoszenia
Autoryzacja
Nazwa użytkownika:  
Hasło:  
 
W celu zdobycia dodatkowych możliwości w systemie, musisz zarejestrowac się . Rejestracja jest darmowa.

Społeczność online: 
Historia leśnictwa | Obróbka drewna | Gatunki drewna | Suszenie drewna | Maszyny i urządzenia | Stoliarka | Biopaliwo | Węgiel drzewny | Katalog leśny | Охота