Європейські стандарти для лісоматеріалів бука (Французькі стандарти)

Європейські стандарти для лісоматеріалів бука (Французькі стандарти)
1. Необрізні пиломатеріали
2. Чотирикантний брус
 

Необрізні пиломатеріали Волокна Сучки Почервоніння деревини Щілини Інші неоднорідності
FB - A Прямоволокниста деревина з центрованою серцевиною Не допускаються Приймається, якщо не перевищує 20 % ширини дошки    Дозволяється, якщо кількість дощок в партії не перевищує 30% з такими дефектами : сильно виражені сучки, непрямі щілини, кишеньки з корою, міцні мертві сучки. Це призведе до збільшення кількості відходів та часу зняття мірок. 70% всіх дощок в кожній партії мусять бути без будь-яких дефектів з однієї сторони.
FB - AR Визначення, що стосується FBA не накладає обмежень на червоний колір, але він мусить бути рівномірним та не дуже темним.  
FB - 1 Дозволяється світлі криві в зернах Дозволяється наявність наскрізних міцних сучків у 50% дощок Обмежується 25% довжини дошки Не рівномірні щілини та корові мішечки збільшать об'єм відходів та час зняття мірок. Допускається одночасно лише один з наведених дефектів на одній дошці. Допускається, якщо 50% дощок є без дефектів
FB - 1R Визначення, що стосується FB1 не накладає обмежень на червоний колір, але він мусить бути рівномірним та не дуже темним.  
FB - 2 Дозволяється наявність завитків з невеликою кількістю зерен Дозволяється наявність наскрізних міцних сучків у 70% дощок Обмежується 33% довжини дошки Наявність щілин, корових мішечків та інших пошкоджень, що призведе до грибкового зараження та атак комахами допускається зі зменшенням об'єму, та якщо на одній дошці присутні не більше двох цих дефектів Дозволяється, якщо не менше 50% дощок є чистими, без дефектів
FB - 2R Визначення, що стосується FB2 не накладає обмежень на червоний колір  
FB - 3   Врісші міцні сучки допускаються без обмежень по діаметру     Всі інші дефекти допускаються без обмежень по діаметру.
Корові кишеньки, загнилі сучки, подряпини, щілини та тріщини призведуть до збільшення об'єму відходів.
Чотирьохкантний брус Сучки Червона гниль Інші неоднорідності
FF - A  Не допускаються Не допускаються Дозволяється деформація згину 15 мм/м
FF - AR (3 - 4 стороння свіжо спиляна деревина) Визначення, що стосується FFA не накладає обмежень на червоний колір. Червона серцевина має відповідати умовам, зазначеним в договорі  
FF - 1 Допускається присутність двох врісших сучків на кожній стороні чи грані в 25% заготовок від всієї партії. Це сучки не повинні бути більшими за 1/4 ширини заготовки, або за 20 mm Не допускаються Дозволяється деформація згину 15 мм/м.
Всі інші дефекти або деформації на іншиз трьох сторонах не допускаються.
FF - 1R Визначення, що стосується FF1 не накладає обмежень на червоний колір  
FF - 2 Дозволяється наявність 3 врісших сучків на кожній стороні та на гранях якщо вони не більшого розміру за 1/3 ширини заготовки або 40 мм Не допускаються Дозволені і інші дефекти, за виключенням корових кишеньок, плям, гнилі, грибка та червоточин.
Дозволене кручення 15 мм/м.
 
FF - 2R Аналогічно до FF2 без обмежень на червоний колір  

 Джерела:
European Norm EN 975-1 "Sawn timber - Appearance grading of hardwoods - Part 1 (oak and beech)" adopted by the European Committee for Standardization (CEN) in 1995 (improved in 1999) and applied by national organisations .
Last Advertisement
Login
Log in:  
Password:  
 
You must register to get additional capabilities in the system, Registration is free

Європейські стандарти для лісоматеріалів бука (Французькі стандарти) - www.PromWood.com
Users OnLine: 
History forestry | Woodworking | Species of wood | Wood drying | Machinery and equipment | Finishing wood | Biofuel | Charcoal | Forest handbook | Охота