Стандарты качества




Тимчасовий порядок видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Тимчасовий порядок видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. ¹ 1260 ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій 1. Цей Порядок визначає механізм видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів (далі — сертифікат) для здійснення експортних операцій. 2. Дія цього Порядку поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності... Читать дальше ...»

Стандарти лісової сертифікації: якими їм бути в Україні

Стандарти лісової сертифікації: якими їм бути в Україні

Питання сталого управління лісами в Україні привертає щораз більшу увагу не лише науковців та працівників лісогосподарської галузі, а й громадських організацій, екологів, освітян, лісопромисловців. Така зацікавленість не залишається поза увагою міжнародних установ та організацій, які здійснюють підтримку проектів зі сталого управління лісами. Наочним прикладом є початок реалізації проекту з розробки національних стандартів лісової сертифікації, який фінансується за рахунок коштів Всесвітнього... Читать дальше ...»

Скільки коштує нормативна некомпетентність лісозаготівників?

Скільки коштує нормативна некомпетентність лісозаготівників?

Найбільш важлива причина проблем стандартизації пов`язана з незбалансованим застосуванням емпіричного і логічного підходу до класифікації об`єктів стандартизації лісоматеріалів, що призвело до недостатньої обґрунтованості товарної цінності лісоматеріалів і, як наслідок, до негативних економічних наслідків для України. Такий висновок зробили фахівці технічного Комітету України зі стандартизації лісових ресурсів (ТКУ-18 “Лісові ресурси”) разом зі співробітниками Українського... Читать дальше ...»


Сертификация лесных хозяйств по схеме FSC

Сертификация лесных хозяйств по схеме FSC

Сертификация - это  независимая оценка деятельности организации на предмет соответствия внешним стандартам. Наиболее успешным и эффективным инструментом для продвижения передовых методов лесоуправления в последнее десятилетие широко признана сертификация лесных хозяйств. Поддерживаемые частными компаниями и негосударственными организациями, программы сертификации лесных хозяйств хорошо зарекомендовали себя в вопросах  внедрения экологических и социальных  требований к... Читать дальше ...»

Покупець завжди правий. Лісогосподарства не зацікавлені в сертифікації лісів, але без неї далеко не зайдеш

Покупець завжди правий. Лісогосподарства не зацікавлені в сертифікації лісів, але без неї далеко не зайдеш

Перша в Україні міжнародна конференція, присвячена актуальним питанням лісової політики держави “Сертифікація лісів України в контексті розвитку сучасної лісової політики”, відбулася 24-26 жовтня 2002 р. на базі Національного аграрного університету України в Києві. Організаторами міжнародної конференції виступили Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства НАУ України, Держкомлісгосп України та Товариство лісівників України. Серед понад 150 учасників... Читать дальше ...»

 Не така страшна сертифікація...

Не така страшна сертифікація...

Нині в Україні сертифіковано понад 700 тис. га лісів. У 2006 році сумарна площа сертифікованих лісів складатиме 1 млн. 300 тис. га (Львівщина, Закарпаття, частина Житомирщини). Близько 80% лісів в Україні сертифіковано компанією „СЖС Україна”. Сертифікація за схемою FSC базується на „Принципах та критеріях FSC”, які передбачають, що споживач має бути упевнений  в тому, що продукція отримана з лісових господарств, управління в котрих здійснюється відповідно до... Читать дальше ...»

 Ліси в ілюмінаторі

Ліси в ілюмінаторі

Сертифікація лісового господарства має спиратись на достовірний матеріал про стан лісових насаджень. Найточнішими для цієї мети є наземні дослідження, які вимагають великих затрат часу і ресурсів. Оперативнішими є спостереження за лісовими насадженнями на основі матеріалів дистанційного зондування Землі за допомогою супутників. Супутникові знімки використовуються практично в усіх галузях господарства, що потребують оцінки просторової структури i створення карт, причому, у більшості випадків... Читать дальше ...»

З історії сертифікації лісів

З історії сертифікації лісів

Минуло не так багато часу відтоді як в лісовій політиці з’явився новий економічний інструмент – лісова сертифікація. За менш ніж два десятки років свого існування з перших декількох гектарів сертифікованих тропічних лісів в 1989 році процес сертифікації охопив великі площі тропічних, бореальних та лісів помірного клімату.  Міжнародними організаціями, які впроваджують в практику лісову сертифікацію, стали Лісова управлінська рада (FSC), пан’європейський комітет лісового... Читать дальше ...»

Технические требования по ГОСТ 8486-86, ГОСТ 24454-80 и ГОСТ 26002-83

Технические требования по ГОСТ 8486-86, ГОСТ 24454-80 и ГОСТ 26002-83

Пиломатериалы хвойные Пиломатериалы экспортные северной сортировки еловые и пихтовые Пиломатериалы экспортные северной сортировки сосновые, лиственничные, кедровые   Пиломатериалы хвойные Технические требования по ГОСТ 8486-86 и ГОСТ 24454-80 № Показатель, признак, порок древесины, его расположение Требования для сортов отборный 1 сорт 2 сорт 3 сорт... Читать дальше ...»

Страницы:
8 7 6 5 4 3





Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота