Рынки
Деревянный дом: простота за немалые деньги

Деревянный дом: простота за немалые деньги

Строительство домов из дерева с каждым годом становится все более популярным. По разным оценкам, только за последний год спрос на такие дома у различных компаний в Украине вырос на 40-80%. Благодаря своим теплоизолирующим, энергосберегающим и экологическим характеристикам дерево снискало славу лучшего строительного материала. Еще одним его достоинством можно назвать сжатые сроки по возведению. Жилище из дерева можно построить за два-три месяца. В настоящее время в деревянном домостроении... Читать дальше ...»

Деревообробне обладнання: куди йдемо

Деревообробне обладнання: куди йдемо

Як ми вже повідомляли, у березні відбулась 11 міжнародна виставка HOLZ - HANDWERK в місті Нюрнберг. На цій виставці понад 550 експонентів – провідних у світі виробників – пропонували чимало новинок для підприємств деревообробної галузі. Проаналізувавши їх, можна зробити певні висновки щодо тенденцій та напрямків подальшого розвитку виробництва обладнання. Сучасна продукція деревообробних підприємств характеризується зростаючою індивідуальністю. На потреби в орієнтованій на... Читать дальше ...»

Деревообробне верстатобудування Німеччини

Деревообробне верстатобудування Німеччини

Обсяг виробництва. Виробництвом деревообробних верстатів та інструменту в Німеччині займаються 235 середніх підприємств, загальний обсяг продукції яких у 2001 році перевищив три мільярди євро. Експорт. Приблизно 60% цієї продукції знаходить попит у іноземних інвесторів. Основна частина експорту припадає на країни з великими лісовими запасами і розвиненим лісокористуванням. Це, насамперед, США, Скандинавські країни, останнім часом і Росія. Однак, якщо північноамериканські підприємці закупили в... Читать дальше ...»


 Деревообробна галузь: реалії ринку в Україні

Деревообробна галузь: реалії ринку в Україні

Протягом десятиліття у лісовій і деревообробній галузях, що входять до складу Державного комітету промислової політики України, різко знизилася частка державних підприємств, натомість кількість орендних, акціонерних та приватизованих підприємств на промисловому ринку досягла 93,7%.  Від початку 2000 р. приватним підприємствам вдалося підняти продуктивність на 18%. Жодна галузь не досягла таких успіхів. Якщо говорити про доцільність змін форми власності у лісовій та деревообробній... Читать дальше ...»

Де меблярам живеться добре?

Де меблярам живеться добре?

Меблева індустрія США, за даними Всесвітньої організації праці, як і раніше випереджає інші країни, у тому числі європейські, за продуктивністю праці. Американські меблі нині не знали би суперників, якби не висока оплата цієї праці. Американці віддають зараз роботі 1978 годин на рік, що на 350 годин (тобто на цілих 9 тижнів!) більше, ніж їхні західноєвропейські колеги. Але чи робить їх це щасливими? Обсяг виробництва такий, що лише малі фірми США “укладаються” у прокрустове ложе... Читать дальше ...»

Вітчизняне верстатобудування нарощує виробництво

Вітчизняне верстатобудування нарощує виробництво

Інтереси провідних українських заводів-виробників деревообробного і металообробного обладнання, інструмента і комплектуючих представляє київська торговельна фірма “Поліс”. Тут добре знають своїх постачальників, їхні досягнення та проблеми. Своїм баченням нинішньої ситуації на ринку та стану розвитку обладнання для меблевої та деревообробної галузі погодився поділитися з читачами генеральний директор приватної фірми “Поліс” Микола Cеменюк. – Як ви оцінюєте... Читать дальше ...»

Вільні ніші на російському ринку меблів

Вільні ніші на російському ринку меблів

Віднедавна один з лідерів російського ринку офісних меблів компанія “Фелікс” почала освоювати новий вид діяльності, а саме у найближчому майбутньому вона планує виготовляти меблі для готелів. Причина диверсифікації бізнесу в тому, що на ринку офісних меблів залишилось обмаль місця. На думку керівництва компанії, нині російський ринок меблів для готелів видається дуже перспективним і його обсяг оцінюється у 25 млн. на рік (що приблизно в 10 разів менше ринку офісних меблів), але... Читать дальше ...»

Вікно в Європі

Вікно в Європі

У 2001 році розмір європейського ринку вікон сягнув 100,5 млн. віконних одиниць (ВО – 1,69 кв. м), що на 2,5 % менше, ніж у 2000 році. Згідно з прогнозами фахівців, у 2002 році він залишився більш-менш на тому ж рівні, а в 2003 році - зросте на 0,9 %. Показники були би набагато кращими, якби не спостерігався затяжний спад у Німеччині, одному з трьох найбільших ринків. За прогнозами на 2002 і 2003 роки, Німеччина є єдиною країною, де буде зафіксований спад. Очікується, що німецький... Читать дальше ...»

Використання пиломатеріалів у світі падає

Використання пиломатеріалів у світі падає

Загальносвітове споживання хвойних пиломатеріалів у 2003 р. порівняно з 2002 р. скоротиться на 1,1%, чи на 327 млн.м3 . До такого висновку дійшли учасники 5-ої Європейської конференції з хвойних матеріалів (ESC: European Softwood Conference), яка відбулася 23-24 жовтня в Парижі.  Учасниками були виробники та імпортери хвойних пиломатеріалів, що забезпечують 80% постачань хвойних пиломатеріалів у світі. Серед них представники США, Канади, Росії. На конференції були представлені доповіді... Читать дальше ...»

Біржові торги з продажу необробленої деревини – перспективний ринковий механізм

Біржові торги з продажу необробленої деревини – перспективний ринковий механізм

У відповідності до Указу Президента України від 07.02.2004 р. № 171/2004 “Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства”, доручення Президента України від 06.08.2005 р. № 1-1/800 та Кабінету Міністрів України від 10.08.2005 р. № 41872/1/1-05, згідно з Положенням про Державний комітет лісового господарства України, затвердженим Указом Президента України від 14.08.2000 р. № 969,  Концепції реформування та розвитку лісового господарства, затвердженої розпорядженням... Читать дальше ...»

Страницы:
5 4 3 2 1

Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота