Рынки
Кто защитит папу Карло?

Кто защитит папу Карло?

Распродавать уникальное сырье по низкой цене или конкурентные изделия — по высокой? Только самоорганизация и саморегулирование рынка позволят снять эту нелепую дилемму.   С начала нынешнего года для большинства отечественных деревообработчиков сложилась неблагоприятная ситуация. По данным Всеукраинского отраслевого объединения организаций работодателей деревообрабатывающей промышленности (ВОООРДП), лес не только подорожал, но его стало сложнее купить. Приоритет при выборе и... Читать дальше ...»

Краще справи йдуть у східноєвропейців

Краще справи йдуть у східноєвропейців

Погіршення загальноекономічної ситуації в країнах Західної Європи і Північної Америки не оминуло й ринок лісових товарів. За останні місяці там також спостерігається тенденція до зниження та без перспектив на поліпшення, принаймні, в найближчі місяці. До такого висновку дійшли експерти Лісового комітету ЄЕК ООН, які підготували огляд для щорічного форуму цієї організації, що відбувся цьогоріч в Женеві. Водночас, відзначають фахівці комітету, ринок лісових товарів у Східній Європі... Читать дальше ...»

 Конструкції з деревини

Конструкції з деревини

Дерево – популярний будівельний матеріял Технічні новації відкривають нові сфери застосування Незалежно від того, яку форму приймає дерево – від збірних мансардних вікон та комплектувальних реставрованих старих будинках до шедеврів сучасної архітектури (таких як дерев`яний EXPO дах на Виставкових Площах у Ганновері) – воно переживає нині справжній бум. А це, своєю чергою спричиняє появу багатьох технологічних досягнень. Протягом 21 – 25 травня виставка-ярмарок... Читать дальше ...»


Композитні матеріали з Заходу

Композитні матеріали з Заходу

Багато видів різних композиційних матеріалів представлено нині на ринку України. Технології їх виробництва давно налагоджені в Західній Європі, і до нас матеріали потрапляють вже у готових виробах чи напівфабрикатах. Деякі з деревних композитів були представлені на недавній виставці “Примус: вікна, двері, профілі” у Києві. Так, наприклад, спеціально розроблений матеріал фірми Werzalit (Німеччина) у формі спеціальних профілів виготовляється у вигляді профілів для балконів,... Читать дальше ...»

 Китайская целлюлозно-бумажная промышленность: тенденции и перспективы

Китайская целлюлозно-бумажная промышленность: тенденции и перспективы

С начала нового тысячелетия Китай по физическим объемам производства и потребления продукции ЦБП уверено удерживает вторую позицию в мировом рейтинге. Однако, если учесть, что население Китая превышает 1.3 млрд человек, то потребление в расчете на одного человека остается достаточно низким – 34 кг в 2002 году. Ожидается, что к 2010 году этот показатель повысится до 40-45 кг/год. В 2002 году производство бумаги и картона в Китае достигло 37.8 млн тонн, что на 18.1% больше, чем в 2001... Читать дальше ...»

 Китай закидав Америку меблями

Китай закидав Америку меблями

Ринок меблів США починає тріщати по всіх швах під навалою дешевої продукції з Китаю, яка багато в чому вже не поступається за якістю ні американським, ні європейським товарам. Американські меблярі, схоже, доведені до розпачу і збираються просити захисту в уряду США.   Якихось три роки тому етикетка Made in China, що нерідко скромненько ховалася на задній стінці якої-небудь шафи, означала, що, полірування, ймовірно, подекуди буде з тріщинками, ніжки незабаром почнуть відвалюватися, а... Читать дальше ...»

Італійська галузь деревообробних верстатів як віддзеркалення світових тенденцій на ринку

Італійська галузь деревообробних верстатів як віддзеркалення світових тенденцій на ринку

Останній квартал 2002 року був малообіцяючим для італійського ринку деревообробного обладнання. Згідно з квартальним аналізом відділу досліджень італійської асоціації виробників деревообробного обладнання та інструментів – Acimal, ринок ще не вийшов зі стану стагнації. Цифри в принципі вказують на певне покращання – 10,8 % зростання порівняно з відповідним періодом минулого року. Це, здебільшого, завдяки закордонним замовленням, які становлять 70 % від загальної кількості і зросли... Читать дальше ...»

Загальні тенденції ринку лісо- та пиломатеріалів, що відображають сучасний світовий стан розвитку виробництва продуктів з деревини

Загальні тенденції ринку лісо- та пиломатеріалів, що відображають сучасний світовий стан розвитку виробництва продуктів з деревини

Після спаду 2001 року на ринку лісових товарів з початку 2002 року був помічений поступовий підйом і навіть вдалось досягти деяких рекордних показників. Проте кон’юнктура ринку лісних товарів у західній Європі і надалі залишалась в’ялою, за виключенням сектора пиломатеріалів хвойних порід, де ситуація, після відміченого в 2001 році спаду, покращилась, а показники виробництва і експорту досягли рекордного рівня. Висока активність в житловому будівництві Сполучених Штатів сприяла... Читать дальше ...»

 За таким коханням і лісу не стане

За таким коханням і лісу не стане

Кохання згубно впливає на ліси Англії. Тут тисячі білок в процесі шлюбного ритуалу здирають кору з дерев, від чого знищуються цілі лісові масиви. Як вважають фахівці, очевидно, вони роблять це через гормональний сплеск, щоб вразити своїх "наречених". Шлюбний ритуал сірих білок справляє украй неприємне враження на борців за охорону лісів, які ведуть спостереження за стародавніми лісами в графстві Глостершир. Цього літа білки викликали в заповіднику Форест-оф-дін (Forest of Dean -... Читать дальше ...»

Європа витісняє Америку з Японії

Європа витісняє Америку з Японії

У 2002 році не лише продовжувалось зниження попиту та пропозиції на лісопродукцію, а й змінилась кон’юнктура постачальників з різних регіонів. За останні 2 роки споживання північно-американської деревини в Японії становило 6,65 млн. куб. м, що на 21,5% менше від рівня 2000 р. Імпорт пиловника та пиломатеріалів зменшився відповідно на 1,0 млн. куб. м та до 3,0-3,1 млн. куб. м. А ось європейські виробники збільшили обсяги постачань пиломатеріалів на консервативний японський ринок. У 2002... Читать дальше ...»

Страницы:
5 4 3 2 1

Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота