Technologie internetowe
У березні українська інтернет-аудиторія склала 6,4 млн осіб

У березні українська інтернет-аудиторія склала 6,4 млн осіб

Як зазначається в звіті компанії "Sputnіkmedіa.net" (портал bіgmіr.net), аудиторія Uanet за перший тиждень березня склала 1 млн 889,238 тис. осіб, за другу - 1 млн 883,796 тис., за третю - 1 млн 973,367 тис., за четверту - 1 млн 935,376 тис. осіб. Географічно лідером за кількістю користувачів є Київ - 53,63% відвідувачів (у лютому 52,86%). Користувачі з інших великих міст (Дніпропетровськ, Донецьк, Запорожжя, Львів, Одеса, Харків) склали 32,16% (у лютому 32,89%), а з інших регіонів... Przeczytaj więcej ...»

 Отношение пользователей украинского интернета к онлайн-рекламе

Отношение пользователей украинского интернета к онлайн-рекламе

 «Пока нельзя сказать, что наш пользователь любит рекламу в Интернете, но он относится к ней вполне терпимо и имеет о ней свои уже сложившиеся представления и предпочтения в форматах», - заявил Дмитрий Лысюк, директор компании «Геміус Україна» в интервью ITUA.info. Gemius SA, международное исследовательское агентство, провело AdHoc-опрос на тему отношения пользователей уанета к онлайновой рекламе. Исследование проводилось одновременно в 7 странах: Чешская... Przeczytaj więcej ...»

Международная торговля через торговые площадки В2В

Международная торговля через торговые площадки В2В

Участие в электронных торговых площадках становится одним из наиболее быстроразвивающихся маркетинговых стратегий для предприятий, желающих расширить свою клиентскую базу за пределами местного рынка. Любая популярная торговая площадка предлагает прямой контакт с тысячами потенциальных покупателей, находящихся в конкретном месте. Для некоторых новых участников торговые площадки В2В являются просто находкой, так как они предоставляют моментальный доступ к неожиданно большому количеству готовых... Przeczytaj więcej ...»


Інтернет як місце для торгівлі

Інтернет як місце для торгівлі

Інтернет – вже досить поширене явище в Україні, і хоча він ще не досяг того розмаху, який можна спостерігати у далекому зарубіжжі, все ж таки він існує. А оскільки у віртуальності можна робити все, то чому б не лише витрачати гроші на нього, але й заробляти, продаючи товар з інтернет-крамниці. На Заході через Інтернет можна купити все, що душа забажає: від щойнозробленого соку до вілли на Багамах. У нас поки що не такий величезний асортимент, але в українському Інеті є досить багато... Przeczytaj więcej ...»

Інтернет не розкіш, а спосіб заробляти гроші

Інтернет не розкіш, а спосіб заробляти гроші

 Всесвітня мережа сьогодні виконує різноманітні функції – інформаційні, розважальні, комунікаційні тощо - і є невід’ємною частиною багатьох сфер діяльності. А завдяки тому, що Інтернет із легкістю «долає відстані» за лічені секунди та не потребує витрат на оренду приміщення, він став ефективним засобом ведення бізнесу. На Заході переваги мережі вже приносять неймовірні прибутки, проте Україна у цьому напрямі робить лише перші несміливі кроки. Гальмує розвиток... Przeczytaj więcej ...»

10 трендов на рынке интернет-рекламы в 2006 году

10 трендов на рынке интернет-рекламы в 2006 году

После впечатляющих успехов в уходящем году индустрия онлайновой рекламы с надеждой смотрит в будущее. Что будет определять развитие бизнеса в следующем году? В каком направлении двинется рынок? Одно из самых продвинутых рекламных агентств в интернете 24/7 Real Media опубликовало свой прогноз на 2006 г. Это десять самых вероятных трендов*, которые нас ожидают в ближайшем будущем. 1. Создаваемые пользователями медиа станут более привлекательными для рекламодателей. Речь идет о подкастинге,... Przeczytaj więcej ...»


Najnowsze ogłoszenia
Autoryzacja
Nazwa użytkownika:  
Hasło:  
 
W celu zdobycia dodatkowych możliwości w systemie, musisz zarejestrowac się . Rejestracja jest darmowa.

Społeczność online: 
Historia leśnictwa | Obróbka drewna | Gatunki drewna | Suszenie drewna | Maszyny i urządzenia | Stoliarka | Biopaliwo | Węgiel drzewny | Katalog leśny | Охота