ИНКОТЕРМС-2000
 

EXW
EX Works (... назва місця)
Франко завод (... назва місця)

Термін "Франко завод" означає, що продавець вважається таким, що виконав свої обов'язки по постачанню, коли він надасть товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві чи в іншому названому місці (наприклад: на заводі, фабриці, складі і т.п.). Продавець не відповідає за навантаження товару на транспортний засіб, а також за митне очищення товару для експорту.

Даний термін покладає, таким чином, мінімальні обов'язки на продавця, і покупець повинен нести всі витрати і ризики в зв'язку з перевезенням товару від підприємства продавця до місця призначення. Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе обов'язки по навантаженню товару на місці відправлення та всі ризики й витрати такого вантаження, це має бути чітко обговорене у відповідному доповненні до договору купівлі-продажу . Цей термін не може застосовуватися, коли покупець не в змозі виконати прямо чи побічно експортні формальності. У цьому випадку повинен використовуватися термін FCA, за умови, що продавець погодиться нести витрати і ризики за відвантаження товару.
 

А. Обов’язки продавця Б. Обов’язки покупця
А.1. Надання товару у відповідності з договором Продавець зобов'язаний відповідно до договору купівлі-продажу надати покупцю товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися за умовами договору купівлі-продажу. Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Продавець зобов'язаний на прохання покупця, за його рахунок і на його ризик, зробити останньому, якщо це буде потрібно, повне сприяння в одержанні будь-якої експортної ліцензії або іншого офіційного документа, необхідного для експорту товару.  Б.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну чи імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності для експорту товару.
 А.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення. Немає зобов'язань.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
 Б.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення. Немає зобов'язань.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
 А.4. Поставка Продавець зобов'язаний в обумовлену дату або в межах обумовленого терміну надати невідвантажений в який-небудь транспортний засіб товар у розпорядження покупця в названому в договорі місці поставки. При відсутності в договорі таких вказівок, продавець зобов'язаний здійснити постачання в звичайні для постачання аналогічних товарів місце і терміни. Якщо сторони не домовилися про який-небудь конкретний пункт у названому місці постачання і якщо таких пунктів трохи, то продавець може вибрати найбільш підходящий для нього пункт у місці постачання.

 Б.4. Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, як тільки товар наданий у його розпорядження у відповідності зі статтями А.4 і А.7.Б.7.

 

 А.5. Перехід ризиків Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.5 нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.  Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або пошкодження товару :
- З моменту, коли товар поставлений йому у відповідності зі статтею А.4., і
- З погодженої дати або погодженого терміну для прийняття постачання, які виникають при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
 
 А.6. Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6. нести всі витрати, пов'язані з товаром до моменту його постачання у відповідність зі статтею А.4.  Б.6. Розподіл расходовПокупатель зобов'язаний:
- Нести всі витрати, пов'язані з товаром з моменту постачання товару в його розпорядження у відповідності зі статтею А.4., і
- Нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок, або невиконання їм обов'язку прийняти товар після того, як той був наданий у його розпорядження, або він не дав належне повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору - сплатити, якщо це буде потрібно, всі мита, податки та інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, що підлягають сплаті при експорте.Покупатель зобов'язаний відшкодувати всі витрати і збори, понесені продавцем при наданні допомоги у відповідності зі статтею А.2.
 
 А.7. Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити покупця належним чином про дату і місце, коли і де товар буде наданий у його розпорядження.  А.7. Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити покупця належним чином про дату і місце, коли і де товар буде наданий у його розпорядження.
 А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення. Немає зобов'язань.  Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний направити продавцю відповідні докази про прийняття постачання.
 А.9. Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для надання товару в розпорядження покупателя.Продавец зобов'язаний за свій рахунок сплатити витрати, пов'язані з упаковкою, необхідної для перевезення товару (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі прийнято звичайно відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки). Останнє здійснюється в тій мірі, в якій обставини, що відносяться до транспортування (наприклад, способи перевезення, місце призначення), були відомі продавцю до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.  Б.9. Огляд товару Покупець зобов'язаний нести, якщо не обумовлено інше, витрати, пов'язані з будь-яким будь-яким оглядом товару, включаючи витрати на огляд, необхідний владою країни експорту.
 А.10. Інші обов'язки Продавець зобов'язаний на прохання покупця зробити останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в одержанні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, видаваних чи використовуваних у країні поставки і  / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцю для експорту і / або імпорту товару або, у разі необхідності, для його транзитного перевезення через треті страни.Продавец зобов'язаний забезпечити покупця на його вимогу всією інформацією, необхідної для здійснення страхування.  Б.10. Інші обов'язки Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., А також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання допомоги покупцю.
 
Страницы:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

ИНКОТЕРМС-2000 - www.PromWood.com
Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота