ИНКОТЕРМС-2000
 DDU
Delivered Duty Unpaid (... named place of destination)
Постачання без оплати мита (... назва місця призначення)

Термін "Постачання без сплати мита" означає, що продавець надасть не пройшов митне очищення і нерозвантажений з прибулого транспортного засобу товар у розпорядження покупця в названому місці призначення. Продавець зобов'язаний нести всі витрати і ризики, пов'язані з транспортуванням товару до цього місця, за винятком (якщо це буде потрібно) (Див. Введення п.14) будь-яких зборів, що збираються для імпорту в країні призначення (під словом "збори" тут мається на увазі відповідальність і ризики за проведення митного очищення, а також за оплату митних формальностей, митних зборів, податків та інших зборів). Відповідальність за такі збори повинен нести покупець, також як і за інші витрати і ризики, що виникли у зв'язку з тим, що він не зміг вчасно пройти митне очищення для імпорту.
Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець узяв на себе ризики і витрати по митному очищенню, також як і частина витрат по імпорті товару, то це повинно бути чітко обговорене у відповідному доповненні до договору купівлі-продажу.
Відповідальність, ризики і витрати за вивантаження і перевантаження товару залежать від того, під чиїм контролем знаходиться обране місце постачання.
Даний термін може застосовуватися незалежно від виду транспорту, але коли постачання здійснюється на борту судна або на пристані в порту призначення, то слід застосовувати терміни DES або DEQ.

А. Обов’язки продавця Б. Обов’язки покупця
 А.1. Надання товару у відповідності з договором Продавець зобов'язаний відповідно до договору купівлі-продажу надати покупцю товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися за умовами договору купівлі-продажу.  Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
 А.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво або інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності для експорту товару і для його транзитного перевезення через треті країни.  Б.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво і інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності для імпорту товару.
 А.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названого місця призначення. Якщо спеціальний пункт не погоджений або не визначений практикою подібного роду постачань, продавець може вибрати найбільш підходящий для нього пункт в названому місці призначення.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
 Б.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення. Немає зобов'язань.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
 А.4. Поставка Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця або іншої особи, зазначеного покупцем, у невідвантаженому вигляді на будь-якому прибулому транспортному засобі в названому місці призначення в погоджену дату чи в межах погодженого для постачання терміну.  Б.4. Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена у відповідності зі статтею А.4.
 А.5. Перехід ризиків Продавець зобов'язаний поставити товар з урахуванням застережень статті Б.5. і нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.  Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або пошкодження товару з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язку у відповідності зі статтею Б.2. - Нести всі додаткові ризики втрати й ушкодження, завдані таким чином товару.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні ним обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або пошкодження товару з моменту закінчення погодженої дати або закінчення узгодженого терміну поставки. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
 А.6. Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.:
- На додаток до витрат, що випливають із статті А.3), нести всі витрати, пов'язані з товаром, до моменту, коли він поставлений у відповідності зі статтею А.4., І
- Якщо це буде потрібно (див. Введення п.14) - сплатити всі витрати, пов'язані з виконанням митних формальностей для експорту, також як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають сплаті при експорті товару та його транзитного перевезення через треті країни до постачання у відповідності зі статтею А.4.
 Б.6. Розподіл витрат Покупець зобов'язаний:
- Нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.
- Нести всі додаткові витрати при невиконанні їм обов'язку у відповідності зі статтею Б.2. або при невиконанні ним обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору, і
- Оплатити, якщо це буде потрібно (див. Введення п.14), всі мита, податки та інші витрати, а також витрати на виконання митних формальностей, що підлягають сплаті при імпорті товару.
 А.7. Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про відправлення товару, а також направити покупцеві інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних заходів для прийняття поставки товару.  Б.7. Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках узгодженого терміну і / або пункт прийняття постачання в названому місці призначення, належним чином сповістити про це продавця.
 А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцеві за свій рахунок делівері-ордер і / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водним транспортом, повітряну накладну, накладну залізничного чи автодорожнього повідомлення або накладну змішаного перевезення), які можуть знадобитися покупцю для прийняття поставки товару у відповідності зі статтями А.4./Б.4.В випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).  Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти необхідний делівері-ордер або транспортний документ у відповідності зі статтею А.8.
 А.9. Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для постачання товару у відповідності зі статтею А.4.Продавец зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків , коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для постачання товару. Упаковка повинна бути маркована належним чином.  Б.9. Огляд товару Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з будь-яким оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.
 А.10. Інші обов'язки Продавець зобов'язаний на прохання покупця зробити останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в одержанні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих у статті А.8.), Видаваних чи використовуваних у країні відправлення і / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товара.Продавец зобов'язаний забезпечити покупця всією інформацією, необхідною для здійснення страхування.  Б.10. Інші обов'язки Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., А також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання їм допомоги покупцю.
 
Страницы:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6


Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

ИНКОТЕРМС-2000 - www.PromWood.com
Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота