ИНКОТЕРМС-2000
 DES
Delivered Ex Ship (... named port of destination)
Постачання із судна (... назва порту призначення)

Термін "Поставка з судна" означає, що продавець виконав поставку, коли він надав не пройшов митне очищення для імпорту товар у розпорядження покупця на борту судна в названому порту призначення. Продавець повинен нести всі витрати і ризики з доставки товару в названий порт призначення до моменту його розвантаження. Якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе витрати і ризики з вивантаження товару, має застосовуватися термін DEQ.
Даний термін може застосовуватися тільки під час перевезення морським або внутрішнім водним транспортом або в змішаних перевезеннях, коли товар прибуває в порт призначення на судні.

А. Обов’язки продавця Б. Обов’язки покупця
 А.1. Надання товару у відповідності з договором Продавець зобов'язаний відповідно до договору купівлі-продажу надати покупцю товар і комерційний рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися за умовами договору купівлі-продажу.  Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
 А.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Продавець зобов'язаний, за свій рахунок і на свій ризик, отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво або інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності, необхідні для експорту товару і для його транзитного перевезення через треті країни.  Б.2. Ліцензії, свідоцтва та інші формальності Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво і інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності, необхідні для імпорту товару.
 А.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названої пристані в названому порту призначення. Якщо спеціальна пристань не узгоджено або не визначено практикою подібного роду постачань, продавець може вибрати найбільш підходящу для нього пристань у названому порту призначення.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
   Б.3. Договори перевезення і страхування :
а) Договір перевезення. Немає зобов'язань.
б) Договір страхування. Немає зобов'язань.
 А.4. Поставка Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця на пристані у відповідності зі статтею А.3) в узгоджену дату або в межах узгодженого терміну.  Б.4. Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти товар відразу після його постачання у відповідності зі статтею А.4.
 А.5. Перехід ризиків Продавець зобов'язаний поставити товар з урахуванням застережень статті Б.5. і нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.  Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або пошкодження товару з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні ним обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або пошкодження товару з моменту закінчення узгодженої дати або узгодженого терміну поставки. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
 А.6. Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.:
- На додаток до витрат, що випливають із статті А.3), нести всі витрати, пов'язані з товаром до моменту постачання товару на пристань у відповідності зі статтею А.4., І
- Якщо це буде потрібно - оплатити всі витрати, пов'язані з виконанням митних формальностей, також як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають сплаті при експорті товару та його транзитного перевезення через треті країни до його постачання у відповідності зі статтею А.4.
 Б.6. Розподіл витрат Покупець зобов'язаний:
- Нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4., Включаючи всі витрати, пов'язані з обігом товару в порту до його наступного транспортування або розміщенням на склад чи термінал, і
- Нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок невиконання ним обов'язку прийняти товар після того, як останній був наданий у його розпорядження у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору, і
- Оплатити, якщо це буде потрібно, усі мита, податки та інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, що підлягають сплаті при імпорті товару і для його подальшого транспортування.
 А.7. Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про передбачувану дату прибуття вказаного судна у відповідності зі статтею А.4., А також направити покупцеві інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних заходів для прийняття поставки товару.  Б.7. Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний, у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках узгодженого терміну і / або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.
 А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцеві за свій рахунок делівері-ордер і / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водним транспортом або накладну змішаного перевезення), щоб дати покупцеві можливість прийняти поставку товару і видалити його з прістані.В випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).  Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти делівері-ордер або транспортний документ у відповідності зі статтею А.8.
 А.9. Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для постачання товару у відповідності зі статтею А.4.Продавец зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків , коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для постачання товару. Упаковка повинна бути маркована належним чином.  Б.9. Огляд товару Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з будь-яким оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.
 А.10. Інші обов'язки Продавець зобов'язаний, на прохання покупця зробити останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в одержанні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих у статті А.8.), Видаваних чи використовуваних у країні відправлення і / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товара.Продавец зобов'язаний забезпечити покупця всією інформацією, необхідною для здійснення страхування.  Б.10. Інші обов'язки Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., А також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання їм допомоги покупцю.
 
Страницы:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5


Последние обьявления
Авторизация
Логин:  
Пароль:  
 
Для того, что бы получить дополнительные возможности в системе, Вам надо пройти регистрацию . Регистрация бесплатная

ИНКОТЕРМС-2000 - www.PromWood.com
Пользователи OnLine: 
История лесоводства | Деревообработка | Породы древесины | Сушка древесины | Станки и оборудование | Отделка деревом | Биотопливо | Древесный уголь | Лесной справочник | Охота