The economics and markets
 Финансовый кризис. На чём экономить компании?

Финансовый кризис. На чём экономить компании?

В кризис не следует запускать и начинать раскрутку новых проектов. Экономить на самом дорогом недавно призвала руководителей предприятий одна правительственная организация в Британии.  Руководству компаний с целью оптимизации расходов на электроэнергию было предложено урезать расходы на чаепитие. Так, рекомендуется заваривать чай не в отдельных кружках, а в общем чайнике. Кипятить надлежит ровно столько воды, сколько в данный момент необходимо. Каждый год в британских офисах впустую... Read more ...»

Проблема не зробити – продати

Проблема не зробити – продати

Київський меблевий комбінат – добре відомий на столичному ринку виробник м’яких меблів. Переживши часи економічного занепаду, нині підприємство випускає конкурентноздатну продукцію, і навіть нагороджене дипломом та стелою срібної якості в Міжнародному академічному рейтингу популярності та якості “Золота формула”. Крім основної продукції, яка складає 90 відсотків від загального обсягу виробництва, тут також виготовляють різноманітні корпусні меблі, надають послуги з... Read more ...»

Болгарське інкогніто від «Інтес»

Болгарське інкогніто від «Інтес»

Кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Загалом, закони бізнесу однакові для всіх. Але шлях до успіху в кожного свій, ним можна поділитись, але його не скопіюєш.  Ще кажуть, нічого особистого, лише бізнес, який, передовсім, вирізняє добрий розрахунок. Наша розповідь про НВФ “Інтес”, яка спочатку прорахувала – і ризикнула. Пригадую торішню осінню виставку, на якій донецька НВФ “Інтес” вперше у своєму регіоні на виставці репрезентувала... Read more ...»


“Дніпромеблі” – 75 років на ринку

“Дніпромеблі” – 75 років на ринку

Дніпропетровська меблева фабрика “Дніпромеблі” – одна з найстаріших в Україні. За 75 років свого існування вона пережила різні періоди. Непростими для підприємства були 90-ті роки з їх глибокою економічною кризою.  Та як складно не було, фабрика не збанкрутувала, вистояла. Сьогодні вона має колективну форму власності і є одним з лідерів на ринку виробників м’яких меблів. Керує виробництвом обраний загальними зборами директор – Тетяна Володимирівна... Read more ...»

“Видубичі” повертаються

“Видубичі” повертаються

Відкрите акціонерне товариство “Видубичі” працює на ринку деревообробки вже 55 років. Попередня назва підприємства – деревообробний комбінат (ДОК) №5.  Підприємство добре відоме як потужний виробник дверних блоків. За деякими даними, підприємство охоплювало близько 57% ринку дверних блоків Києва. Однак, після відомих кризових явищ в економіці країни, попит на таку продукцію різко впав, що, відповідно, вплинуло і на економічні показники підприємства. Ситуація... Read more ...»

Нові вимоги щодо сертифікації продукції деревообробки та деревообробного обладнання зарубіжного виробництва.

Нові вимоги щодо сертифікації продукції деревообробки та деревообробного обладнання зарубіжного виробництва.

Сертифікація деревообробного обладнання проводиться органом з сертифікації продукції у відповідності з ДСТУ 3423-94 «Система сертифікації УкрСЕПРО. Порядок проведення сертифікації продукції». Цей стандарт встановлює загальні вимоги щодо порядку проведення сертифікації продукції, процесів та послуг в Системі сертифікації УкрСЕПРО. Під час сертифікації перевіряються характеристики (показники) продукції і застосовуються методи випробувань, які дозволяють: • провести... Read more ...»

Заключение лизинговых договоров.

Заключение лизинговых договоров.

По понятиям Лизинг – современный, эффективный финансовый инструмент, позволяющий юридическим лицам всех форм собственности и физическим лицам (в т.ч. частным предпринимателям) приобретать необходимое имущество. При этом они получают его в своё пользование сразу после заключения договора лизинга и производят расчёты в течение длительных сроков (от 1 до 5 лет и более - в зависимости от объекта и др.). Интересно, что еще Аристотель усмотрел преимущества лизинга: «Богатство состоит... Read more ...»

Хто терра інкогніта: Карпати чи «Карпатиленд»?

Хто терра інкогніта: Карпати чи «Карпатиленд»?

7 листопада у Відні на робочому сніданку Президента України Леоніда Кучми з представниками АТ “Австрійські федеральні ліси” та “Державні ліси” (Фінляндія) було презентовано бізнес-проект “Карпатиленд”. Дати коментар щодо процесу обговорення цього проекту в Україні люб’язно погодився директор проектів в Україні та Росії АТ “Австрійські федеральні ліси” Віталій Кондратенко.Наша пропозиція бізнес-проекту “Карпатиленд” є відвертою,... Read more ...»

СОТ боятися – в ЄС не ходити

СОТ боятися – в ЄС не ходити

Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України. Одним з елементів складного процесу інтеграції України у світове господарство є вступ у міжнародні економічні організації, зокрема, Світову організацію торгівлі (СОТ).  Стає все більш зрозуміло, що нині неможливо ефективно діяти в системі міжнародної торгівлі, не будучи при цьому членом СОТ. Про процес вступу України до СОТ, плюси і мінуси її членства в цій організації розповідає заступник керівника Департаменту із... Read more ...»

 Рациональная организация автономного теплоснабжения деревообрабатывающих предприятий.

Рациональная организация автономного теплоснабжения деревообрабатывающих предприятий.

 Большинство предприятий деревообработки создается на новых производственных площадях и прокладка коммуникационных тепловых сетей на начальном этапе деятельности практически невыполнима, так как требует значительных финансовых средств.  Эти проблемы снимаются при использовании автономных источников тепла для организации отопления производственных площадей и технологического теплоснабжения. Выбор теплоносителя и отопительного оборудования играет важную роль для обеспечения... Read more ...»

Pages:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5

Last Advertisement
Login
Log in:  
Password:  
 
You must register to get additional capabilities in the system, Registration is free

Users OnLine: 
History forestry | Woodworking | Species of wood | Wood drying | Machinery and equipment | Finishing wood | Biofuel | Charcoal | Forest handbook | Охота