The economics and markets
 Обзор рынка деревянного домостроения

Обзор рынка деревянного домостроения

Бревнышко к бревнышку Давно уже замечено, что дома из дерева благотворно влияют на самочувствие людей, проживающих в них. Недаром наши предки строили дома, главным образом, из древесины. По оценкам специалистов, в таких строениях летом прохладнее, а зимой -- теплее, нежели в кирпичных или бетонных домах. Деревянные стены, имеющие способность накапливать и испарять влагу - природный кондиционер, регулирующий микроклимат в доме. Кроме того, бревенчатые стены не требуют дополнительной отделки,... Read more ...»

Меблевий бум

Меблевий бум

Учасники ринку Український ринок меблів сьогодні ділять такі великі виробники і продавці, як "Меркс", "Енран", "Ліга-Нова", "Прогрес", "Аматі", Narbutas&Ko, "Снайт", "Екмі", "Новий стиль", "Офіс Со¬люшнз" і "Артметалфурнітура". Фактично вони присутні у всіх регіонах. Хоча є в регіонах свої, дрібніші виробники і оператори. Наприклад, на вінницькому регіональному ринку меблі в сьогодні... Read more ...»

Меблева промисловість Німеччини. Меблева торгівля між Німеччиною та Україною

Меблева промисловість Німеччини. Меблева торгівля між Німеччиною та Україною

Асоціація меблевої промисловості Німеччини (VDM) Асоціація меблевої промисловості Німеччини (VDM) є представником всієї німецької меблевої промисловості. VDM – це головне об'єднання, членами якого є регіональні та галузеві асоціації. VDM одночасно є найбільшою галузевою асоціацією в Асоціації деревообробної промисловості Німеччини (HDH). Річний оборот галузей, які представлені у VDM, складає понад 17 млрд. євро. Основними функціями Асоціації є: дотримання та захист економічних,... Read more ...»


Мебельные мелочи. Украинский рынок фурнитуры

Мебельные мелочи. Украинский рынок фурнитуры

Украинская мебель держится преимущественно на китайской фурнитуре. Фурнитура — это то, на что потребитель во время выбора мебели зачастую не обращает внимание.  И не странно, ведь она почти вся спрятана от людских глаз. Однако именно от надежности фурнитуры во многом зависит и долговечность самой мебели. Число украинцев, которые уже научились отличать качественное от дешевого, растет. Но пока невысокими темпами. Первые учителя Хотя советская мебельная промышленность считалась... Read more ...»

 Лісовий сектор України. Як вижити в умовах ринкової економіки?

Лісовий сектор України. Як вижити в умовах ринкової економіки?

Еколого-економічні проблеми розвитку лісового сектора України Істотні зрушення в розвитку світової економіки наприкінці двадцятого століття відбулися завдяки економічному захисту природи. Про це було заявлено на Першому конгресі економістів з довкілля і природних ресурсів, що відбувся у Венеції (1998). Як стверджує відомий англійський енвайроекономістД. Пірс, у країнах, що входять до Організації економічного співробітництва і розвитку, застосовують приблизно 150 інструментів екополітики, за... Read more ...»

 Ламінована підлога – нова альтернатива?

Ламінована підлога – нова альтернатива?

Європейська асоціація виробників ламінованих підлог (EPLF) охарактеризувала 2001 рік як дуже неспокійний для промисловості ламінованих підлог. Основними причинами було драматичне зменшення фондового ринку і, як результат, спад світової економіки, політичні події після 11 вересня, зниження товарообороту Німеччини – найбільшого європейського ринку для ламінованих підлог, та банкрутство деяких компаній. У цій ситуації було вирішено провести деякі структурні зміни, особливо щодо... Read more ...»

Кто защитит папу Карло?

Кто защитит папу Карло?

Распродавать уникальное сырье по низкой цене или конкурентные изделия — по высокой? Только самоорганизация и саморегулирование рынка позволят снять эту нелепую дилемму.   С начала нынешнего года для большинства отечественных деревообработчиков сложилась неблагоприятная ситуация. По данным Всеукраинского отраслевого объединения организаций работодателей деревообрабатывающей промышленности (ВОООРДП), лес не только подорожал, но его стало сложнее купить. Приоритет при выборе и... Read more ...»

Краще справи йдуть у східноєвропейців

Краще справи йдуть у східноєвропейців

Погіршення загальноекономічної ситуації в країнах Західної Європи і Північної Америки не оминуло й ринок лісових товарів. За останні місяці там також спостерігається тенденція до зниження та без перспектив на поліпшення, принаймні, в найближчі місяці. До такого висновку дійшли експерти Лісового комітету ЄЕК ООН, які підготували огляд для щорічного форуму цієї організації, що відбувся цьогоріч в Женеві. Водночас, відзначають фахівці комітету, ринок лісових товарів у Східній Європі... Read more ...»

 Конструкції з деревини

Конструкції з деревини

Дерево – популярний будівельний матеріял Технічні новації відкривають нові сфери застосування Незалежно від того, яку форму приймає дерево – від збірних мансардних вікон та комплектувальних реставрованих старих будинках до шедеврів сучасної архітектури (таких як дерев`яний EXPO дах на Виставкових Площах у Ганновері) – воно переживає нині справжній бум. А це, своєю чергою спричиняє появу багатьох технологічних досягнень. Протягом 21 – 25 травня виставка-ярмарок... Read more ...»

Композитні матеріали з Заходу

Композитні матеріали з Заходу

Багато видів різних композиційних матеріалів представлено нині на ринку України. Технології їх виробництва давно налагоджені в Західній Європі, і до нас матеріали потрапляють вже у готових виробах чи напівфабрикатах. Деякі з деревних композитів були представлені на недавній виставці “Примус: вікна, двері, профілі” у Києві. Так, наприклад, спеціально розроблений матеріал фірми Werzalit (Німеччина) у формі спеціальних профілів виготовляється у вигляді профілів для балконів,... Read more ...»

Pages:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2

Last Advertisement
Login
Log in:  
Password:  
 
You must register to get additional capabilities in the system, Registration is free

Users OnLine: 
History forestry | Woodworking | Species of wood | Wood drying | Machinery and equipment | Finishing wood | Biofuel | Charcoal | Forest handbook | Охота