The economics and markets
Де меблярам живеться добре?

Де меблярам живеться добре?

Меблева індустрія США, за даними Всесвітньої організації праці, як і раніше випереджає інші країни, у тому числі європейські, за продуктивністю праці. Американські меблі нині не знали би суперників, якби не висока оплата цієї праці. Американці віддають зараз роботі 1978 годин на рік, що на 350 годин (тобто на цілих 9 тижнів!) більше, ніж їхні західноєвропейські колеги. Але чи робить їх це щасливими? Обсяг виробництва такий, що лише малі фірми США “укладаються” у прокрустове ложе... Read more ...»

Вітчизняне верстатобудування нарощує виробництво

Вітчизняне верстатобудування нарощує виробництво

Інтереси провідних українських заводів-виробників деревообробного і металообробного обладнання, інструмента і комплектуючих представляє київська торговельна фірма “Поліс”. Тут добре знають своїх постачальників, їхні досягнення та проблеми. Своїм баченням нинішньої ситуації на ринку та стану розвитку обладнання для меблевої та деревообробної галузі погодився поділитися з читачами генеральний директор приватної фірми “Поліс” Микола Cеменюк. – Як ви оцінюєте... Read more ...»

Вільні ніші на російському ринку меблів

Вільні ніші на російському ринку меблів

Віднедавна один з лідерів російського ринку офісних меблів компанія “Фелікс” почала освоювати новий вид діяльності, а саме у найближчому майбутньому вона планує виготовляти меблі для готелів. Причина диверсифікації бізнесу в тому, що на ринку офісних меблів залишилось обмаль місця. На думку керівництва компанії, нині російський ринок меблів для готелів видається дуже перспективним і його обсяг оцінюється у 25 млн. на рік (що приблизно в 10 разів менше ринку офісних меблів), але... Read more ...»


Вікно в Європі

Вікно в Європі

У 2001 році розмір європейського ринку вікон сягнув 100,5 млн. віконних одиниць (ВО – 1,69 кв. м), що на 2,5 % менше, ніж у 2000 році. Згідно з прогнозами фахівців, у 2002 році він залишився більш-менш на тому ж рівні, а в 2003 році - зросте на 0,9 %. Показники були би набагато кращими, якби не спостерігався затяжний спад у Німеччині, одному з трьох найбільших ринків. За прогнозами на 2002 і 2003 роки, Німеччина є єдиною країною, де буде зафіксований спад. Очікується, що німецький... Read more ...»

Використання пиломатеріалів у світі падає

Використання пиломатеріалів у світі падає

Загальносвітове споживання хвойних пиломатеріалів у 2003 р. порівняно з 2002 р. скоротиться на 1,1%, чи на 327 млн.м3 . До такого висновку дійшли учасники 5-ої Європейської конференції з хвойних матеріалів (ESC: European Softwood Conference), яка відбулася 23-24 жовтня в Парижі.  Учасниками були виробники та імпортери хвойних пиломатеріалів, що забезпечують 80% постачань хвойних пиломатеріалів у світі. Серед них представники США, Канади, Росії. На конференції були представлені доповіді... Read more ...»

Біржові торги з продажу необробленої деревини – перспективний ринковий механізм

Біржові торги з продажу необробленої деревини – перспективний ринковий механізм

У відповідності до Указу Президента України від 07.02.2004 р. № 171/2004 “Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства”, доручення Президента України від 06.08.2005 р. № 1-1/800 та Кабінету Міністрів України від 10.08.2005 р. № 41872/1/1-05, згідно з Положенням про Державний комітет лісового господарства України, затвердженим Указом Президента України від 14.08.2000 р. № 969,  Концепції реформування та розвитку лісового господарства, затвердженої розпорядженням... Read more ...»

Білорусь тіснить прибалтів

Білорусь тіснить прибалтів

За повідомленням німецьких імпортерів, нині на західноєвропейських ринках попит на білоруські хвойні пиломатеріали чорнової обробки і садову продукцію оцінюється як задовільний та характеризується стабільністю цін. Ситуація поліпшилась також завдяки дотриманню термінів постачання. У Німеччину білоруські пиломатеріали перевозяться, переважно, автомобільним транспортом. На цей ринок експортуються бруски, рейки, значна частка яких має поперечний переріз 28х38 чи 30х50 мм і завдовжки 4,5 і 5 м,... Read more ...»

 Аналіз деревообробної галузі Німеччини

Аналіз деревообробної галузі Німеччини

Дірк-Уве Класс керівник Асоціації німецької деревопереробної промисловості та пластмаси (HDH) та Асоціації німецької меблевої промисловості (VDM)   Прес-конференція для ”Interzum`у“ та ”Decovision-2001“ у Кельні. Міжнародна зустріч сектора постачальників на ”Interzum`і“ дала змогу відвідувачам оглянути нові продукти, удосконалення та винаходи. Сектор меблів завжди відкритий для новацій і, як найбільший та найважливіший споживач сегмента... Read more ...»

Факультет технології деревообробки

Факультет технології деревообробки

Останнім часом в економіці нашої держави з’явились певні позитивні зрушення. До галузей, які причетні до цього позитиву відносять і деревообробну. Деревообробна галузь - це комплекс складних механічних та фізико-хімічних процесів. Ефективне керування цими процесами вимагає значних знань із різних галузей науки і техніки. Підготовка відповідних фахівців здійснюється на факультеті технології деревообробки Українського державного лісотехнічного університету - єдиного в Україні вищого... Read more ...»

Чому деревина потребує маркетингу?

Чому деревина потребує маркетингу?

Маркетинг та біржова торгівля деревиною Думка про те, ще деревині маркетинг не потрібен, виникла тому, що ринок цього матеріалу довший час залишався ринком продавця, і в деяких сферах ще ним залишається. Окрім того, деревина є відновлювальною сировиною, і тому на ринок з боку пропозиції впливають лише довгострокові чинники. Вони спричиняють таку ситуацію на ринку, коли пропозиція характеризується невеликою еластичністю. Загалом, пропозиція задовольняє попит, однак це часто відбувається за... Read more ...»

Pages:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4

Last Advertisement
Login
Log in:  
Password:  
 
You must register to get additional capabilities in the system, Registration is free

Users OnLine: 
History forestry | Woodworking | Species of wood | Wood drying | Machinery and equipment | Finishing wood | Biofuel | Charcoal | Forest handbook | Охота